مدیر عامل شرکت پیشتازان توسعه ماهان یزد، دهمین سالروز تأسیس این شرکت را تبریک گفت.

     به گزارش روابط عمومی پیشتازان توسعه ماهان یزد، الهه افسریه مدیر عامل شرکت پیشتازان توسعه ماهان یزد، با صدور پیامی دهمین سالروز تأسیس شرکت را به همه کارکنان، مشاوران، کارفرمایان و ذینفعان این شرکت تبریک گفت: هجدهم مرداد 1398، دهمین سالروز تأسیس شرکت پیشتازان توسعه ماهان یزد در بستر پارک علم و فناوری یزد را خدمت سهامداران، کارکنان، مشاوران، کارفرمایان و سایر ذینفعان این شرکت تبریک و تهنیت عرض می کنم. شرکت به خدمت در کنار کارفرمایان و کارکنانی که در کمال صداقت و سلامت به منظور تحقق اهداف و مسئولیت اجتماعی خود از هیچ کوششی دریغ نمی کنند؛ به خود می بالد و ثمره این سخت کوشی نقشی هرچند کوچک در توسعه و تعالی سازمان ها و نهاد ها و ورود قدرتمند و سلامت به دومین دهه فعالیت شرکت است.

     شایسته است اعتماد، حمایت و همراهی کلیه کارفرمایان اعم از بخش خصوصی، دولتی و عمومی که در این سال های متلاطم اقتصادی، زمینه ساز پویایی و تبدیل شدن پیشتازان توسعه ماهان به برندی موفق در حوزه پژوهش بودند را ارج نهیم.

     در پایان مراتب قدردانی و سپاس خود را خدمت همه همکاران محترم ابراز داشته و سعادت، کامیابی و سلامتی آن ها را از خداوند متعال آرزومندم. امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم ضمت تحقق چشم انداز شرکت خدمات صادقانه خود را به کارفرمایان خود ارتقاء دهیم.